Yengeç Burcu Aylık Burc Yorumu

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMU

Yengeç Burcu Aylık Aşk Yorumu

Sosyal hayatınızda aktif olmanız aşk potansiyelinizi arttırıyor. Bu ay arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. . İstediğiniz her türlü güce sahip olacaksınız. Abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Duygularınız kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Güvenilir bir kişiliğe sahip olmanız nedeniyle; prestij kazanacak, arkadaş çevrenizde olumlu katkılar sağlayacak kişilerle bir arada bulunacaksınız. Bu birliktelikler; iş yaşantınızda önemli açılımlara da, neden olacaktır. Sizden yaşça büyük kişilerle kuracağınız ortaklıklar uzun vadeli potansiyele sahip olacaktır. Kendinizden büyük biriyle güçlü bir duygusal beraberlik yaşayabilirsiniz. Partnerinizden beklentilerinizin çıtası yüksek olabilir. Onun himayeci tarzı sizin için önemli bir güven potası oluştururken, partneriniz sayesinde değişik ve güçlü çevrelerin içinde bulunabilirsiniz.


Yengeç Burcu Aylık İş Yorumu

Uzun vade işlerden hoşlanıyor ve hiçbir işinizi acele getirmekten hoşlanmıyorsunuz. Merkür 10 Aralıka kadar geri hareket ediyor. Maddi ve ilişkiler konusunda kaçırdığınız konular yeniden karşınıza çıkacak. Kariyer ve toplumsal başarınıza güç veriyor. Fikir çatışmalarından uzak kalmayı başarmalı ve bulunduğunuz ortamlarda düzgün gitmeyen durumları içinizden yargılamalı ve bu konuda taviz vermemelisiniz. Yaşamdan ne beklediğinizi sorgulayarak, isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bilinç altınızda bastırdığınız duyguların açığa çıkmasıyla yaşantınızda değişen koşuları yeniden değerlendirmeniz gerekecektir. Günlük yaşantınızda bazı alışkanlıklarınızın değişmesi gerektiğini bu tutulum size hatırlatacaktır. Değişime hazır değilseniz, sancılı bir devre geçirebilirsiniz. Çalışma hayatınızda iş makineleri veya teknolojik aletler kullanıyorsanız; bu konularda sorunlar olacak ve tamir problemleri yaşayacaksınız.Verilen sözlerin yerine getirilmemesi, günlük çalışma koşullarınızı zorlayacaktır. Günlük işlerinizde yakındığınız konuların tekrarlanması halinde, sizin için can sıkıcı olan bu durum rutin hale gelebilir. Bu durumdan kurtulmak için, kendinize hobiler bulmalı ve yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız. Kıyıda köşede bekleyen bazı eksik kalan konularınızı yeniden ele almalı ve bir an önce bitirip, bir daha açmamak üzere kapamalısınız.

Yengeç Burcu Aylık Sağlık Yorumu

Bu ay, sağlığınızı düşünerek rejimlere başlayabilirsiniz. Kendi sağlığınız açısından zararlı olan konuların farkındasınız. Sinirsel gerilimlerin olacağını unutmamalısınız. Sindirim sisteminizle ilgili problemlerin ortaya çıkmasını istemiyorsanız, sizi rahatlatacak yogo ve meditasyon gibi çalışmalara yönelmelisiniz.. Alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız.Sağlığınız konusunda yoğun tempoların size zarar verebileceğini düşünmeli ve rutin bir programın size sağlayacağı olumlu enerji dengesini unutmamalısınız.Uzun yürüyüşler ve düzenli uyku sayesinde ay boyunca gerekli sağlık koşullarınızı sağlayacaksınız.