Yay Burcu Aylık Burc Yorumu

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMU


Yay Burcu Aylık Aşk Yorumu

Bu ay, aşk gezegeniniz Merkür, dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. İsteklerinizde müthiş bir artış olurken, enerjiniz sınırlarınızın ötesinde genişleyecek ve amaçlarınıza ulaşmak için çok daha fazla çalışacaksınız. Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi, başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz.. İç dünyanız karışacak. Bazı şartlarınızda değişimler olacak. “Acaba bu benim sorunum mu” diyerek olaylara yaklaşacaksınız. Sezgileriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. İlgi alanlarınız değişirken, birlikte çalıştığınız kişiler hakkında fikirleriniz değişebilir. Dostlarınızla ilgili farklı düşüncelere sahip olacaksınız. Çevresel olaylara soğukkanlı yaklaşarak, temkinli adımlar atmalısınız.. Aşk yaşamınızda duygusal karışıklıklara neden olacak olan Merkür başlangıçlar-bitişler gibi uç noktalarda olaylar yaşamanıza neden olacak. Süregelen birliktelikleri olanlar ise ilişkilerinde değişen dengeleri yaşayabilirler..


Yay Burcu Aylık İş Yorumu

Merkür kişisel ve karşılıklı ilişkilerinizi sorunlu yapıyor.. Uzun süredir yapmayı planladığınız işler konusunda yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. Bu dönem, görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz. İş yaşantınızda bazı hesaplarınızı geriye dönük olarak sabırlı ve sıkı bir şekilde denetlemelisiniz. Sorun olarak algıladığınız; beklediğiniz haberlerin gecikmesi ve yakın ilişkilerinizde yaşadığınız problemler gibi meselelerin, aslında sizi ileriye dönük önlem almaya yönlendiren eğitici dersler olduğunu unutmamalısınız. Kardeşler ve yakın akrabalarınızla geçmişten kaynaklanan eski sorunların yeniden gündem kazanmasıyla, ilişkilerinize daha akılcı ve mantıklı bir şekilde bakacak olumlu veya olumsuz sonuca gideceksiniz. Bir müdahalenin kaçınılmaz hale geldiği sorunlarınızın, kangren hale gelmiş bölümlerini çıkarıp atabilirsiniz.

Yay Burcu Aylık Sağlık Yorumu

Ayın ilk günlerinde ayaklarınızı ve karın bölgenizi üşütmemeli, cinsel organlarınızı dış etkenlere karşı korumalısınız. Ay!ın ikinci yarısı; Yüzünüzü ve başınızı korumalısınız. Değişen hava koşulları sizi olumsuz etkileyecektir. Kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Yine elektrikli aletlere karşı dikkatli olmalı ve evinizde her hangi bir elektrik kaçağı olmaması için, önlemlerinizi almalısınız. Ay’ın ilk haftası, stresli ortamlardan uzak kalmaya özen gösterin, dinlenmek için gideceğiniz ortamlarda güçlü hava akımlarına maruz kalmamaya çalışın. Bu günlerde yapacağınız gerilimden uzak başlangıçlar, ruhsal yönden sizi rahatlatarak, gündelik yaşamınızın tüm kesitlerini olumlu etkileyecek. Ay ortalarına doğru yiyeceklerinize dikkat ederek, sindirim sisteminizi koruyun. Boğaz bölgelerinize de dikkat edin.