Oğlak Burcu Aylık Burc Yorumu

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMU

Oğlak Burcu Aylık Aşk Yorumu

Özgürlüğünüzü, maddi güven ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız. . Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. Bu bir evlilik veya aşk birlikteliği olabilir. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz.. Ay boyunca her türlü ortaklı ve evlilik ilişkinizde gerilimli ve çatışmalı anlar yaşayacaksınız. Karşı tarafın finans gücünden yararlanacaksınız. Çevre faktörlerin aktif olması gelirlerinizle ilgili belirleyici bir rol olacaktır. Performansınız başka olanaklarla beslenecek, iş ortağınızın ve partnerinizin kazançlarınız üzerinde olumlu etkisi olacaktır. Ruhsal dinginliğiniz biraz da özel isteklerinizin gerçekleşmesine bağlı. Kendinizle ilgili sorgulamalarınız artarken, kişisel ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. Aklın ve doğruluğun size sağlayacağı geniş perspektif alanlarını doğru tespit etmeyi başaracaksınız. Neşeli ve eğlenceli arkadaşlarınızla yapacağınız fikir alış verişleri ve gezilerden hoşnut kalacaksınız. Bilgi paylaşımı içinde ocağınız kişilerin varlığı sizi mutlu edecektir.


Oğlak Burcu Aylık İş Yorumu

Yaşamınızdaki doğru ve yanlışlarınızı yeniden gözden geçirecek, olayları düşüneceksiniz. Birlikte olduğunuz kişilerin sizden beklentileri var. İşbirliğine önem vermeniz gereken bir dönem. Bazı umursamaz tavırlarınız yüzünden, aranızdaki sorunların büyümesine neden oluyorsunuz. Farklı olduğunu ona anlatmalı, gönlünü almalısınız. Problemlerinizi büyütmemelisiniz. İyi bir iş yapmak ve patronunuzla zam konusunda görüşmek istiyorsanız, Merkür’ün ileri hareketini beklemelisiniz. Bu arada, Jüpiter sizi rahatlatacak ve gerekli desteği verecektir. Özel grup arkadaşlarınızla bir araya gelerek, daha sonra gerçekleştirmek üzere yeni bir planlamaya girebilirsiniz. Eski bir dostunuzla bir davette karşılaşabilir ve tekrar gündeme getirdiği eski bir teklifi karşısında yeniden düşünmek için zaman isteyebilirsiniz. Size cazip gelecek olan bu teklif karşısında kafanız karışacaktır. Ortaklıklar ve ilişkiler önemli olacak. Merkür’ün geri hareketine rağmen, enerjinizden hız kaybetmeyeceksiniz.

Oğlak Burcu Aylık Sağlık Yorumu

Sağlık konusunda; birlikte çalıştığınız kişilerle ve günlük rutin işleriniz içinde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. 6 ’tan sonra Mars burcunuza geçecek. Mars çok daha çabuk sinirlenmenize neden olacaktır. Stresi önlemek sizin elinizde. Ruhsal çalışmalara yönelirseniz, bu çalışmalar sizi motive edecektir.