Kova Burcu Aylık Burc Yorumu

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMU

Kova Burcu Aylık Aşk Yorumu

Venüs ; felsefi anlamda yoğun düşüncelere neden olurken, çevrenizi güzelleştirmek adına çalışmalar yapacaksınız.. Fiziksel görünümünüzle ilgili harcamalarınızda aşırıya kaçacak, gardırobunuzda sonradan giymeyeceğiniz bir çok şey satın almış olacaksınız. Gireceğiniz topluluklarda karşılaşacağınız kişilerden etkilenmeniz ve marjinal dostluklar peşinde olmanız, size hareket kazandıracaktır. Mücadeleci yönleriniz ortaya çıkarken, savaşımlarınızın size getireceği başarı çok önemli olacak. Yarışmaktan hoşlanacak, hiç kimseye ödün vermek istemeyeceksiniz. Siz, özgürlüğünüzü çok seviyor ve yaşamınızla ilgili kararları kendiniz vermekten hoşlanıyorsunuz. Bu dönemde daha bireysel ve özgün olacaksınız. Zorlu bir ilişki yaşamak istemiyorsanız, bu dönemde dostluk duyguları ve sosyal aktivitelere daha fazla önem vermelisiniz. Gireceğiniz topluluklarda karşılaşacağınız kişilerden etkilenmeniz ve marjinal dostluklar peşinde olmanız, size hareket kazandıracaktır. Fakat yine de tedbiri elden bırakmamalısınız. Tartışmaların ve kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız.


Kova Burcu Aylık İş Yorumu

Dengelerinizin bozulmasına tahammül edemiyorsunuz. Çalışma şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Mutsuz olduğunuz olaylardan, kendinizi çabuk soyutlayacaksınız.. Sizi suçlayanlara karşı daima haklı bir savunmanız var. Olayların hem içinde, hem de dışında kalabilen ender kişilerden birisiniz. Sert zıt düşüncelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacak, çalışkanlığınızla ve disiplinli yapınızla göz dolduracaksınız. Başarı size kalıcı bir şekilde geliyor. Yatırımlarınızı değerlendirirken, karşıt finans evinizle güç birliği içinde olacaksınız. Belirlediğiniz planları uygulamadığınız zaman kendinizi hasta ve sinirli hissediyorsunuz. Mesleki becerinizi daha da yükseltmek isteyeceksiniz. Sosyal ilişkilerinizin size sağlayacağı imkanları kullanacak ve kişiselliğinizi ön plana çıkaracak işler yapacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda kıskanç ve sahiplenici davranmamalı ve olumsuz duyguların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

Kova Burcu Aylık Sağlık Yorumu

Bu ay, özellikle, soğuk içecekleri ani olarak almayın. Akciğerlerinize önem vermeli ve boynunuzu korumalısınız. Kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın ve sizi dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın. Sağlığınız için oldukça olumlu bir süreç başlıyor. Rejim yapmak istiyorsanız hemen başlamalısınız.