İkizler Burcu Aylık Burc Yorumu

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMU

İkizler Burcu Aylık Aşk Yorumu

Ay boyunca özgürlük duygularınız çok önemli olacak. Bazılarınız, kısa süreli cinsel maceralar yaşayacaklar. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız; zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Duygusal olmak için çevrenizdeki tüm nüanslar ın tamam olduğunu göreceksiniz. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz. Bazı yanlış ilişkilerin sizi cezp etme olasılığını da beraberinde getirecek. Macera duygunuzun atağa kalkmasıyla isteklerinizde aşırıya kaçabilir, sevgi ve flört bazında ilişki karmaşası yaşayabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda sosyal yapınızı ortaya çıkaracak davranışlarınızla, dost çevreniz ve arkadaş sayısı artacaktır. Birçok organizasyonun altına imza atacak, karşı cins üzerinde özel bir yeriniz olacaktır. Birlikte çalıştığınız kişilerle eğlence ortamlarında bulunacak; Bir çoğunuz şirket yemekleriyle toplantıları, iş ve eğlence ile birlikte yaşayacaklardır.


İkizler Burcu Aylık İş Yorumu

Bulunduğunuz şartların olumlu olması sizi pek fazla etkilemiyor. Attığınız her adımda yeni heyecanlar ve gelişimler yaşamak istiyorsunuz. Yaptıklarınızın ters algılanması yeterince canınızı sıkıyor. Kazançlarınızı attırma konusunda ısrarcı yaklaşımlarınız istediğiniz sonuçları verecektir Maddi konularla ilgili karar vermekte acele etmeyiniz. İşlerinizde bir durgunluk ve gerileme hissetmenize rağmen, Jüpiter bu dönemde size daha iyi olanaklar da sunabilir. Daha önce arzuladığınız fakat bir türlü kavuşamadığınız bir idealiniz gerçekleşebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınız karşınıza çıkarak, bazı istekleriniz konusunda size yardım edebilir. Bu dönemde, kıyıda köşede unuttuğunuz yardım meleklerinizin ortaya çıktığınız görmek sizi sevindirecektir. Bilinçaltınızda yatan gerçeklerin ne olduğunu bulmalısınız. Bunun için zaman zaman yalnızlığa ihtiyacınız olacak. Özellikle, ayın son üç günü sürprizlere hazırlıklı olun ve sizi davet eden arkadaşlarınızın çağrılarına olumlu yanıt verin. Hiç ummadığınız bir sonuçla karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Aylık Sağlık Yorumu

Sağlığınız konusunda yoğun tempoların size zarar verebileceğini düşünmeli ve rutin bir programın size sağlayacağı olumlu enerji dengesini unutmamalısınız. Uzun yürüyüşler ve düzenli uyku sayesinde ay boyunca gerekli sağlık koşullarınızı sağlayacaksınız.Aktiv bir şekilde sosyal çevrelerde bulunmak sizi bu ay yoracak. Zaman buldukça ev dekorasyonu gibi konularla ilgilenerek, kendinizi ruhsal olarak dinlendirmelisiniz. Bu sizin daha sağlıklı kararlar vermenizi de sağlayacak. Dostlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.