Boğa Burcu Aylık Burc Yorumu

BOĞA BURCU ARALIK 2011 AYLIK BURÇ YORUMU

Boğa Burcu Aylık Aşk Yorumu

Eşinizle ortaklaşa işler yapabilir, tanınmış çevrelerde bulunurken, sizden yaşça büyük kişilere aşık olabilirsiniz. İletişim konusunda mükemmelsiniz. Eğer süregelen bir güzel oluşan size özel bir durumunuz varsa bu konuda coşkularınız tavan yapacaktır. Aşk hayatınızda mutluluk yaşanacak ve her şey olumlu ilerlemeye başlayacak. Çevrenizde bulunan kişilerin düşünceleri, o an içinde bulunduğunuz yoğun duygular nedeniyle sizin için önemli olabilir. Sizin için uygun olup-olmadığını değerlendirmeden, yanlış rotada yanlış bir öz-güven artışı içinde hatalar yapabilirsiniz. Risk içeren yeni atılımlar için Merkürün ileri hareketini beklemelisiniz. Kendinize olan öz güveniniz sizi yanıltabilir, gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Çevrenizde meydana gelen olayları tamamen kendi doğrularınızla şekillendirip, değerlendireceksiniz. İddiacı ve yargılayıcı tavırlarınızın ön plana çıkmasıyla, başkalarının fikirlerine karşı toleranslı olamayabilirsiniz.


Boğa Burcu Aylık İş Yorumu

Kendinize güveniyor ve çevrenizde iyi etkiler bırakıyorsunuz. Yaratıcı kişilerle çalıştığınız zaman iş potansiyelinizde ki yükseliş gözle görülür şekilde artıyor. Bu dönem yeni iş anlaşmalarına dikkat etmelisiniz. Fakat size gelecek teklifler karşısında hızlı hareket etmeyerek, vakit kazanmak isteyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamları istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. Sezgileriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. İlgi alanlarınız değişirken, birlikte çalıştığınız kişiler hakkında fikirleriniz değişebilir. Dostlarınızla ilgili farklı düşüncelere sahip olacaksınız. Çevresel olaylara soğukkanlı yaklaşarak, temkinli adımlar atmalısınız. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde, üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek, yoğun günler geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar yaşam enerjinizin giderek azalması ve yorgunluk demektir. Bu nedenle, dingin olabileceğiniz şartları yaratarak, sakin bir şekilde olaylara daha geniş açıdan bakın. Harcadığınız enerjiyi tekrar elde edebilmek için, kaybettiğiniz zaman kadar daha ek bir zamana gereksinim duyacağınızı ve bunun da hayatınızda kayıp günler olduğunu unutmayın

Boğa Burcu Aylık Sağlık Yorumu

Bu ay, dişler, dizler, kemikler bu ayın dikkat edilmesi gereken organlarınız. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız. Uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Birlikte beraber olduğunuz kişilerin zihinsel aktivitelerine dikkat ederek, kontrollü davranmaya gayret edin, sinirli ve agresif davranışlardan sakının. Ayaklarınız ve iskelet sisteminizi korumalısınız.