Başak Burcu Aylık Burc Yorumu

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMU

Başak Burcu Aylık Aşk Yorumu

Bazılarınız yakın dostlarınızla güzellik ve sanatsal olayların gündeme geleceği çalışmalar içine girebilirsiniz. Sosyal çevrelerde tanışacağınız güçlü kimselerle iyi ilişkiler içinde olmanız size avantajlar getirecek. Hem size prestij kazandıracak, hem de size yardım edebilecek özel ve popüler kişilerle birlikte olacaksınız. Enerjinizi ifade ederken kullandığınız yol çok önemlidir. Cinsel duygularınızı algılama şeklinden kaynaklanan dışa vurum ve yansıtmalarınızdaki problemler ortaya çıkacaktır. İhtiraslı ve yoğun yaşadığınız ilişkileriniz yüzünden sorunlarla yüz yüze gelebilirsiniz. Grup aktivitelerinizde fiziksel bir güç kazandırırken, yoğun paylaşımın olacağı işler çıkaracaksınız. Fakat, arkadaş grubu içinde olabilecek duygusal değişimler bir çok tartışmaya de neden olabilir. Cinsel cazibeniz etkili olacak. İlişkilerinizde nedensiz kavgalar yaşayabilirsiniz.Özet olarak, kişiliğinizin şekil değiştirmesi ve güçlü enerjiniz nedeniyle mesleki hırslar, idealler, farklı gruplarla arkadaşlıklar, karşı cinsle çekişmeli beraberlikler ve tartışmalar; Aralık Ayının size getirdiği yaşam parametreleridir.


Başak Burcu Aylık İş Yorumu

Bu ay, enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 13 Aralıka kadar geri giden Merkür, uzun süredir bitiremediğiniz bir çok işi tamamlama şansı veriyor. Merkürün geri hareketi sırasında ise dikkatli olmalı, imzalardan ve anlaşmalardan uzak kalmalısınız. Ortaklarınız ve partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkarken, beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konuları bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Riskli olabilecek yeni girişimleriniz için; Merkürün ileri hareketini beklemelisiniz. Bu tarihten önce, kendinize olan öz güveniniz sizi yanıltabilir. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz Ailenizle ilgili sorunlar gündeme gelecek. Mars düşündüğünüz her işi yaşama geçirme konusunda istediğiniz desteği veriyor. Zihinsel aktivitenizin yoğun ve güçlü olması istediğiniz şartları size sunacaktır. Kişisel becerinizle yeteneklerinizi birleştirme konusunda oldukça pozitif bir tablo oluşturacak ve kişisel tatmin sağlayacaksınız.

Başak Burcu Aylık Yorumu

Ayak sağlığınıza önem vermeli, ayak yapınızı zorlayan ayakkabıları giymemelisiniz.Ayak bakımları ile ilgili masaj türü şeyler size iyi gelecektir. Uzun süre ayakta kalmamalı ve ağır olmayan sporları tercih etmelisiniz. Ay içinde sağlığınızla ilgili önemli bir sorun yok. Ruhsal dengenizi korumalı ve onu güçlendirici yogo, meditasyon gibi aktivitelere katılmalısınız. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız. Alkol ve kahve tüketimini azaltıp, bitkisel çaylara ağırlık vermelisiniz. Hobilerinize vakit ayırabilir, sakin ortamları tercih edebilirsiniz.