Balık Burcu Aylık Burc Yorumu

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMU

Balık Burcu Aylık Aşk Yorumu

Kariyerli ve kaliteli ilişkiler sizi bekliyor. Başarı isteği içinde olacaksınız. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız. Kuracağınız beraberliklerde karlı çıkacak, ortaklıklar konusunda şanslı olacaksınız. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Ay’ın son günlerinde bir huzursuzluk duygusuna kapılabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda tanıştığınız bazı kişilerle sırdaşlık ve dostluk duygularınızı tatmin edeceksiniz. Eskiyi konuşmaktan büyük zevk alacaksınız. Merkür’ün bu geri hareketi, ilişkilerinizde pürüz yaşatabilir. Söylediğiniz sözlerinizin yanlış anlaşılması söz konusu. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Unuttuğunuz ortak zevklerinizi yeniden gündeme getirin. Aile bağı içinde olduğunuz kişilerle aranızdaki olaylar iletişimi yavaşlatabilir.


Balık Burcu Aylık İş Yorumu

Çalıştığınız kişilerle işbirliğiniz artıyor. Bu ay büyük finans üçgeninize sahipsiniz. İstediğiniz her türlü hedefe yakın olduğunuzu siz de fark edeceksiniz. İş birliği yapacağınız kişilerden beklediğiniz haberlerin gecikmesi de canınızı sıkabilir. Ani gelişen olaylar karşısında tepkinizi koyacaksınız. Herkes kendi içsel egosu yüzünden abartılı bir “ben” egosuyla ortaklıklarda sorun yaratabilir. Maddi kaygılar ve kazançlarla ilgili küçük hesaplar söz konusu olabilir. Bu dönemde sabrınızı koruyarak, Merkür’ün ileri hareketini beklemelisiniz. Ay’ın son günlerinde enerjiniz yükseliyor. Gücünüzün farkındasınız ve yaşamla ilgili kararlarınız verirken hiç kimseden etkilenmek istemiyorsunuz. Zekanızın işlek ve enerjik olması sizinle ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişileri olumlu etkileyecektir. Enerjinizi sosyal ilişkilerinizle bütünleştirmek, kariyerinizi destekleyici kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Ruhsal anlamda kendinizi huzurlu hissettiğiniz zaman, kendinizle ilgili daha sağlıklı kararlar veriyorsunuz. Bu dönemde dinlenme anlarınızda bile beyniniz çok yoğun çalışacak.

Balık Burcu Aylık Yorumu

Sağlık konusunda pek sorununuz olmayacak. Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa, Yay’da ilerleyen Güneş’in verdiği destekle, sağlığınıza kavuşacaksınız. Bu ay sağlığınızla ilgili şikayetlerinizi kısa süreli dinlenme molaları ile geçiştirebilirsiniz. Aşk yaşantınızda oldukça istikrarlı bir tablo çiziyorsunuz. Cinsel enerjinizi yumuşak ve sezgilerinizin yönlendirmesiyle kullanacaksınız. Sosyal yaşantınızın içinde gelişecek duygusallıklara yaşamınızda yer vermek isteyebilirsiniz.