Aslan Burcu Aylık Burc Yorumu

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMU

Aslan Burcu Aylık Aşk Yorumu

Seyahat sırasında tanışacağınız kişilerle aranızda duygusal ilişkiler başlayabilir. Cinsel enerjinizin yüksek oluşu ve sık davetlere katılmanızdan dolayı, ani gelişen ilişkiler konusunda temkinli olmalısınız. Katıldığınız davetlerde önleyemediğiniz elektriksek çekimler oluşacak ve kısa süren maceralar yaşama riski her zaman kapınızı çalacaktır. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz, çünkü; oldukça hassas bir durum ortaya çıkacaktır. Yanlış anlaşılabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken zorlanacak, bildiğiniz konularda bile kendinizi savunma sorunları yaşayacaksınız. Bazılarınız, gizlilikle sürdürdüğünüz ilişkilerinizden memnun bir şekilde yaşamınızı sürdürürken, sürekli gizlenmek ve aşkınızı kendi dünyanızda yaşamak istiyorsunuz. Sadece çok yakın dostlarınızın bildiği bir aşk gündeme gelecektir. Katıldığınız arkadaş toplantılarında cazip birine ilgi duyacak ve bunu herkesle paylaşmak istemeyeceksiniz.


Aslan Burcu Aylık İş Yorumu

Yaşamda, talebinizin çok fazla olduğu bir dönemdesiniz.. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabilir. Kısa vade çözümlerle durumu yatıştırmalısınız. Güneş'in olumlu desteği sayesinde, kendinizi enerjik ve hırslı hissetmeniz, küçük hatalar neden olabilir. Sakin davranırsanız kazanacaksınız. Bu ay, öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Yönetici gezegeniniz Güneş; yaratıcılığınızı ve cinselliğinizi önemli ölçüde ön plana çıkarıyor. Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Miras olayları ile ilgili beklentisi olanlar, bu dönemde Uranüs'ün de yardımıyla sürpriz gelişmelere tanık olabilirler. Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için meraklı ve amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. Yatırımlarınız hızla gelişecektir. Fakat ani çıkacak masraflarınızın olabileceğini unutmamalısınız. Çevresel etkinlikler nedeniyle istenemeyen harcamalar da söz konusu olabilir. Yollardan gelen misafirlerinizi ağırlamak adına bazı masrafları gözden çıkarabilirsiniz.


Aslan Burcu Aylık Sağlık Yorumu

Bu ay sağlıklığınız sorun yaratmasa da, ayaklar bacaklar ve kalçalar hassas olabilir. Ayaklar ve dolaşım sisteminizi gözden geçirmelisiniz. Organizsayonlarda fazla yorulmazsanız, sağlığınız sorun yaratmayacaktır Uzun süredir rejim konusnda zorlanıyorsanız, bu dönemde kendinizi sıkı bir disipline alabilirsiniz.Yine iskelet sisteminizi zorlamadan bedeninize hareket kazandırmalısınız. Kendi sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Özellikle diş ve kronik bir rahatsızlığınız varsa, kesin tedavisini yaptırmalısınız. Spor aktivitelerini ihmal etmeyin ve kısa yürüyüşlerle de olsa, kendinize bir program yapın.