Akrep Burcu Aylık Burc Yorumu

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMU

Akrep Burcu Aylık Aşk Yorumu

Bu ay sosyal ilişiklerinizle iş yaşantınızı aynı düzeyde tutmayı başaracaksınız. Çekiciliğinizle birlikte cinsel cazibeniz yüksek olacak. Güzel ve rafine şeylerden hoşlanıyorsunuz. Yakınlarınızla kuracağınız sevgi bağları önemli olacak. Ay’ ikinci yarısında mesleki sorumluluğunuz artıyor ve kariyerinizle ilgili yükselmeler söz konusu. Bir çok fırsat kendiliğinden ayağınıza gelecek. Sadece aşk ilişkileriniz istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanız güçleşebilir veya yanlış algılanabilir, duygusal konularda partneriniz tarafından hırpalanabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirerek, aksayan yönlerini açığa çıkarın. Partnerinizle aranızda sorun olan; mesleki çabalarınızın, aşk hayatınızın önünde olması ikilemini çözmelisiniz. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemektir. Eski sevgililerle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz.Akrep Burcu Aylık İş Yorumu

Küçük ve kısa yolculukların sizin için sağladığı avantajları inkar edemezsiniz.Bugün bulunduğunuz ortamın şartlarında istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Etkin ve cazibeli bir konuşma yapınız var. Karşınızdaki kişinin sizin için olumlu düşünceleri, yaşamınızın ileri vade de artısı olacak. Yeter ki isyankar tavırlarınızı denetlemesini bilin. Mars size olumlu enerji verirken, özgürlük duygularınızı arttıracak. . Bireyselliğiniz ikinci planda kalırken, sosyal çalışmalara yöneleceksiniz. Yaşamınızın en hareketli ve hızlı günlerini yaşayacağınızı bilmelisiniz. Atılım yapmak için geçmiş deneyimlerinizin başarı yolunda size rehber olacağını unutmayın. Ailenizin ve ortaklıklarınızın olanaklarını kullanabilirsiniz. Yakın çevreniz gittikçe genişleyecek ve kendinize daha çok güvenmeye başlayacaksınız. Merkür’ün geri hareketine devam ederken, düşüncelerinizin daha da yoğunlaşmasına neden olacaktır. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için, detayları daha bireysel değerlendiriyordunuz. Oğlak’ta ilerleyen Plüton artık sizi daha bilinçli düşünmeye zorluyor.Yıllarca ailenizin köklerine sadık kalarak, geleneksel bir kafa yapısında düşüncelerinizi oluşturdunuz. Şimdi geçmişle gelecek arasında mantıksal köprüler kurabileceksiniz. Alışkanlıklarınızı yaşamın bütünlüğünü bozmadan katı bir şekilde değerlendirmeyi öğreniyor, düzen içinde yerinizi almaya hazırlanıyorsunuz.


Akrep Burcu Aylık Sağlık Yorumu

Bu ay Venüs, sizi mutlu ederken, güzelliklere olan ilginizi arttırıyor. İştahınız artıyor. Güzel sofralar ve ilginç toplantıların aranılan kişisi olacaksınız. Uykusuz kalmamalı ve sizi depresif yapacak olaylara karşı temkinli olmalısınız. Hafif sporlar yapmalı ve bel kaslarınızı zorlamamalısınız. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız.