Aylık Burç Yorumları Aylık Burç Yorumu

AYLIK BURÇ YORUMUKoç Burcu Aylık Burç Yorumu

Enerjinizin çok yüksek olacağı bir aydasınız. Ön planda olacağınız grup aktivitelerinde dikkat çekeceksiniz.. Sosyal başarılarınız statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız.

devamı için tıklayınız => : Koç Burcu Aylık Yorum

------------------------------------
Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Eşinizle ortaklaşa işler yapabilir, tanınmış çevrelerde bulunurken, sizden yaşça büyük kişilere aşık olabilirsiniz. İletişim konusunda mükemmelsiniz. Eğer süregelen bir güzel oluşan size özel bir durumunuz varsa bu konuda coşkularınız tavan yapacaktır.

 devamı için tıklayınız => : Boğa Burcu Aylık Yorum

------------------------------------
İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu 
Ay boyunca özgürlük duygularınız çok önemli olacak. Bazılarınız, kısa süreli cinsel maceralar yaşayacaklar. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız; zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız.

devamı için tıklayınız => : İkizler Burcu Aylık Yorum

 ------------------------------------
Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Sosyal hayatınızda aktif olmanız aşk potansiyelinizi arttırıyor. Bu ay arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz.

devamı için tıklayınız => : Yengeç Burcu Aylık Yorum

------------------------------------
Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Katıldığınız davetlerde önleyemediğiniz elektriksek çekimler oluşacak ve kısa süren maceralar yaşama riski her zaman kapınızı çalacaktır. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir.

devamı için tıklayınız => : Aslan Burcu Aylık Yorum
------------------------------------
Başak Burcu Aylık Burç Yorumu

Bazılarınız yakın dostlarınızla güzellik ve sanatsal olayların gündeme geleceği çalışmalar içine girebilirsiniz. Sosyal çevrelerde tanışacağınız güçlü kimselerle iyi ilişkiler içinde olmanız size avantajlar getirecek.

devamı için tıklayınız => : Başak Burcu Aylık Yorum
 ------------------------------------
Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Katılacağınız dost toplantılarında farklı bir karizma içinde karşı cinsin, ilgisini kolayca çekeceksiniz. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz.

 devamı için tıklayınız => : Terazi Burcu Aylık Yorum

 ------------------------------------
Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

Bu ay sosyal ilişiklerinizle iş yaşantınızı aynı düzeyde tutmayı başaracaksınız. Çekiciliğinizle birlikte cinsel cazibeniz yüksek olacak. Güzel ve rafine şeylerden hoşlanıyorsunuz. Yakınlarınızla kuracağınız sevgi bağları önemli olacak.

 devamı için tıklayınız => : Akrep Burcu Aylık Yorum
------------------------------------
Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Bu ay, aşk gezegeniniz Merkür, dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin.

 devamı için tıklayınız => : Yay Burcu Aylık Yorum

------------------------------------
Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Özgürlüğünüzü, maddi güven ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız. . Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. 

 devamı için tıklayınız => : Oğlak Burcu Aylık Yorum

------------------------------------
Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Venüs ; felsefi anlamda yoğun düşüncelere neden olurken, çevrenizi güzelleştirmek adına çalışmalar yapacaksınız.. Fiziksel görünümünüzle ilgili harcamalarınızda aşırıya kaçacak....

devamı için tıklayınız => : Kova Burcu Aylık Yorum

------------------------------------
Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Kariyerli ve kaliteli ilişkiler sizi bekliyor. Başarı isteği içinde olacaksınız. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız. Kuracağınız beraberliklerde karlı çıkacak, ortaklıklar konusunda şanslı olacaksınız.
 
devamı için tıklayınız => : Balık Burcu Aylık Yorum
 
...