Burçlara Göre Hediye Seçimleri

Burçlara göre hediye seçenekleri


Koç

Coşkulu, sabırsız, neşeli, hiçbir şeyden yılmayan Koç burcunun zevklerinin abartılı olduğunu bilmelisiniz.

Canlı renkleri seven Koç kadını için; kırmızı bere, atkı, iç çamaşırı, şık bir şal ve eşarp, mutfak gereçleri hediye edebilirsiniz Ayrıca bakımlı Koç kadınına epilasyon aleti, renkli taşları olan kolye, yüzük, saç şekillendirme seti, manikür seti de uygun armağan alternatifleridir.

Hareketli özgürlüğüne düşkün Koç erkekleri ise oto aksesuarları, mp3 player, şık bir çakı ve çakmak, traş makinesi, spor ayakkabı, ve iyi bir tişörte hayır diyemezler.


Boğa

Huzurlu, sakin, alışkanlıklarına bağlı Boğa’ları memnun etmek zordur Hediye almakta zorlanılacak burçlardan biri oldukları için hediye çeki uygun bir alternatiftir.


Yemek yemeyi sevdiklerinden yemek sepeti, kaliteli bir kutu çikolata her iki cinsi de çok mutlu edecektir.

Dış görünüşlerine önem veren Boğa kadınları için; ipek eşarp, şal, vücut yağları, güzellik sabunu ve kremleri, parfüm, tek taş yüzük tercih edilebilir.

Konfordan fazlasıyla zevk alan Boğa erkekleri için; deri cüzdan ve çanta, ahşap şarap seti ve şaraplık, konforlu okuma koltuğu ve puf ilgilerini çekecektir.


İkizler

Meraklı, değişken ruhlu, zeki, sosyal ilişkileri kuvvetli, her türlü yeniliğe açık olan İkizler’e hediye almakta zorlanmayacaksınız.


Sosyal ilişkileri kuvvetli İkizler kadınına ışıltılı kişiliğini ortaya çıkaracak ilgi çekici bir tişört, cep telefonu, minyatürler, orjinal küpe ve kolye, okumayı çok sevdikleri için bilimsel, biyografi tarzındaki kitaplar alabilirsiniz.

Zeki İkizler erkeği için; ise zeka oyunları, satranç ve tavla takımı, maket arabalar, spor bir süeter ya da gömlek, kum saati, play station hediye etmek onu çok mutlu edecektir.


Yengeç

Yaratıcı, sadık, duygusal, mizaçlı Yengeç burçlarını memnun etmek istiyorsanız eviyle ilgili şık hediyeler satın alabilirsiniz.

Hassas Yengeç kadını için; romantik şamdan ve abajurlar, iç çamaşırları, mayo, bir buket gül, inci kolye, yemek yapmayı sevdikleri için mutfak gereçleri onları şımartmaya yetecektir.


Sevdiklerine ve evine düşkün olan Yengeç erkekleri içinse; ikinizin resmini koyabileceği şık bir çerçeve, projeksiyon sistemi, romantik bir DVD film, resim albümü, maket gemi tercih edebilirsiniz.


Aslan Burcu

Ilımlı, sevecen, dürüst, kendine güvenen yapısıyla dikkat çeken, lükse ve kaliteye düşkün Aslan burçlarına alacağınız hediyelerin kaliteli ve gösterişli olmasına dikkat edin.

Her şeyin en iyisini isteyen Aslan kadını için; tek taş yüzük, altın broş, kol saati, deri çanta, orkide çiçeği, orjinal vazo, kristal aksesuarlar alabilirsiniz.


Rahatına ve lükse düşkün Aslan erkeği içinse; deri tavla ve satranç takımı, puro ve sigara aksesuarları, kül tablası, şık kol düğmeleri, kol saati seçebileceğiniz hediyeler arasında


Başak Burcu

Titiz, kuralcı, düzenli, duygularından çok mantıklarıyla hareket eden Başaklar için seçeceğiniz hediyelerin fonksiyonel olmasına dikkat edin.

CD kutuları, kartvizitlik, kalemlik, eleştirel olduklarından her şeyi sevdiremeyeceğiniz için hediye çeki her iki cins içinde hediye edilebilir.

Fiziksel sağlığına düşkün Başak kadınları için; cilt bakım ve temizlik ürünleri, çiçek kokulu parfüm, ayrıca antika eşyalar ve heykel almayı düşünebilirsiniz.


Okumayı seven Başak erkekleri içinse; kişisel gelişimine yönelik kitaplar, masa lambaları, hesap makinesi, tablolar uygun hediye alternatifleridir.


Terazi Burcu

Uyumlu, estetik duyarlılığı gelişmiş zarif Terazi’lere alınacak hediyelerin zarif olmasına özen göstermelisiniz.


Güzelliğine düşkün Terazi kadınlarına şık bir şal, gümüş takılar, kaliteli makyaj malzemeleri, bakım kremleri, saç bakım setleri, epilasyon aleti, porselen takımları, pembe krizantem hediye etmek onları çok sevindirecektir.

Sosyal yaşamı hareketli, müzik dinlemeyi seven Terazi erkeğine cep bilgisayarı, müzik seti, mp3 player, sevdiği grubun CD'si, orjinal tablolar, antika eşyalar satın alabilirsiniz.


Akrep Burcu

Sezgileri güçlü, tutkulu, derin duyguların kişisi olan Akrep burçlarına sevdiğinizi ifade edebilecek özenle düşünülmüş hediyeler tercih etmelisiniz.


Gizemli Akrep kadınlarına hediye için, kırmızı-siyah renklerinde iç çamaşırları, altın - pırlanta yüzük ve kolye, ipek eşarp, şal, büyük mumlar tercih edilebilir.

Odasına düşkün Akrep erkekleri içinse; masa saati, gece lambası, kamera, ses kayıt cihazı, deri bir kemer, evrak çantası, korku ve gerilim filmleri-romanları, avcılığa düşkün olduklarından balık oltalarını hediye edebilirsiniz.


Yay Burcu

Esprili, neşeli, maceracı, hareketli olan yay burçlarına sıradışı hediyeler tercih etmelisiniz.

Gezmeyi, yeni kültürleri tanımayı seven Yay kadınını piknik çantası, ayrıca kurşuni kolye, bileklik, piercing, orjinal peçetelik, vazo, meyve kokulu parfümler, hayvanları çok sevdikleri için minik bir kedi ya da köpek yavrusu veya hayvanlarla ilgili aksesuarlar çok mutlu edecektir.


Hareketli ve atletik Yay erkekleri ise pusula, matara, tuttuğu takımın aksesuarları, seyehat çantası, spor ayakkabı ve kıyafetleri, bilgisayar aksesuarlarına hayır diyemeyeceklerdir.


Oğlak Burcu

Sorumluluk sahibi, sadık, disiplinli, ağırbaşlı Oğlak’lar için kullanışlı hediyeler seçmekte fayda var.


Tutarlı ve kuralcı Oğlak’lara hediye seçmekte zorlanırsanız, hediye çeki imdadınıza yetişecektir.


Seçici ve mükemmeliyetçi Oğlak kadını için şık porselen takımları, kristaller, altın ya da pırlanta tek taş yüzük, kolye, klasik kitaplar, foto albümü, kaşmir bluz seçenekler arasında.

Geçmişe önem veren Oğlak erkeğine; antika eşyalar, klasik müzik CD'leri, deri cüzdan, deri çanta, fonksiyonel bir kalem, satranç takımı, zamana çok önem verdikleri için duvar saati, kol saati alabilirsiniz.


Kova Burcu

Bağımsız, entellektüel, zeki, sıradışı fikirleri ve yaşamlarıyla dikkate çeken Kova’lar için farklı diyebileceği hediyeler bulmalısınız.

Son derece modern olan Kova kadını için fotoğraf makinesi, mp3 çalar, kahve ve çay tüketmeyi çok sevdiklerinden çay ve kahve makinaları, elektrikli su ısıtıcısı alınabilir.


Zekasını zorlamaya bayılan Kova erkekleri içinse zeka oyunları, bilgisayar, bilgisayar aksesuarları, teleskop, ayrıca elektrikli masaj minderi ve yastığı, orjinal kül tablaları, purolar zevklerine hitap eden en iyi hediye seçenekleridir.

Balık Burcu

Duygusal, romantik, duyarlı, sezgileri güçlü Balık’ların güzellik ve estetik duyguları çok gelişmiştir.

Romantik Balık kadınına beyaz ipek gecelik, saten iç çamaşırı, banyo sabunu, vücut losyonu, vücut bakım kremleri, kokulu mumlar, sevimli oyuncaklar, tütsü, parfüm, mutfak robotu, meyve sıkacağı, biblolar alınabilir.

Müzik ve sanata eğilimli olan Balık erkekleri için; sevdiği grubun ya da solistin müzik albümleri, sanat kitapları, ahşap bir gemi maketi, traş makinası ve losyonu, deniz kayağını hediye alternatifleri arasında düşünebilirsiniz.