Burç Uyumu Burç Uyumları Burç Uyumu Testi

Burç Uyumu

İlişkinizde sizi neler bekliyor? Sonunda evlilik mi olacak yoksa ayrılık mı? Acaba sizi seviyor mu? Anlaşıyorsunuz ama daha iyi anlaşabileceğiniz birileri var mı? İlişkinizde bir şeylerin eksikliği mi var? Bütün bu soruların cevapları için insanlar yüzyıllardır beraber olduğu kişinin burcu ile kendi burcunun burç uyumlarını inceliyor ve analiz ediyor.

Zıt burçlar birbirlerini çeker, ya çok iyi anlaşırlar ya da hiç anlaşamazlar. Aynı elementten olduğunuz burçlarla çok rahatlıkla diyalog kurabilir ve birbirinizi anlayabilirsiniz. Burç uyumlarını incelerken yükselen burcun da bu ilişkide etkin bir rol oynayacağını unutmayın.

Burçlar elementlerine göre uyumludurlar ya da değildirler. Evrende 4 ana element vardır. Bunlar ateş, toprak, su ve havadır. Ait olduğunuz burç bu elementlerin enerjilerinden etkilenir. Ateş burcundan olan bir kişi en iyi ateş, sonra da hava burcu ile anlaşır. Su burcu ile ise hiç anlaşamaz. Toprak burçları da en iyi toprakla, daha sonra ise su burçları ile anlaşır. Hava burçları ile ise yıldızları pek barışmaz. Su elementinin etkisinde olan burçlar, en iyi su burçları ile, sonrasında ise toprak burçları ile anlaşır. Ateş ile ise yan yana duramazlar. Hava burçları da en iyi hava elementinden burçlarla anlaşır, sonrasında ise ateş burçlarını tercih etmelidirler. Toprak burçları ile geçinemezler.

Astroloji size uygun eşi seçmeniz konusunda da yardımcı olabilir.

burç uyumu aşk yükselen burç uyumu burç uyumu testi burç uyumu evlilik burç uyumu cinsellik burç uyumu tablosu


KOÇ BURCU BURC UYUMU

Koç dünyaya savaşçılık, canlılık ve hayatta kalma güdüsü ile silahlanmış olarak gelir. Her türlü yıldırmaya, pürüze ve kuşkuya rağmen istek ve iradenin üstün gelebilmesi yeteneğini temsil eder.

Dürüstlük, didişmecilik, heveslilik, bağımsızlık ve cesaret Koç’un kaynaklarıdır. Boş teorilere kafa yormayan, gereksiz duygusal inceliklerle vakit harcamayan, dışa dönük bir idealisttir.

devamı için tıklayınız ==>> : Koç Burcu Uyumu

BOĞA BURCU BURC UYUMU

Dinginlik. Sınırsız bir karmaşıklık içinde yine de sade olmak. Kavranamayacak kadar derinliğe sahip olmak, ancak bunun üzerinde konuşmaya ihtiyaç duymamak.

Karmaşıklıktan kuşku duymak Boğanın kaynağıdır. İçgüdüsel bir şekilde, kendi sessizliği ve sadeliğini bulabileceği ortamları arar. Sabit bir iş. Güven veren ilişkiler ağı. Sonsuz bir pratiklikle kozasını örer. Doğal olarak denge, güvenlik ve huzur sunan herhangi bir şeye ilgi duyar.


devamı için tıklayınız ==>> : Boğa Burcu Uyumu


İKİZLER BURCU BURC UYUMU


İkizler algılamak ve kendisini gözlemle tıka basa doldurmak için doğmuştur. Her zaman hareket halinde bulunmalıdır. Uyanık bir akıl İkizler’in temelidir.

Merak, yerinde duramamak, bunlar İkizler’in kaynaklarıdır. Fiziksel canlılığı akılda da sürer, bu da ona bir başka kaynak sağlar: öğrenme, anlama yeteneği. Bu hızlı zihinsel faaliyetler yargı ve mantık gücüne sahip olmaya yönelik değildir. Ham algılamaya yöneliktir. Düşünmek değil, görmek önemlidir. Sadece dünyaya şahit olmak ister.

devamı için tıklayınız ==>> : İkizler Burcu Uyumu


YENGEÇ BURCU BURC UYUMU

Her ayrıntıyı hissetmek, hayatın uyumsuzluğunu görmek, her şeye rağmen yaşamın sunduğu her şeyi sevmek, kabullenmek ve ona güvenmek. Tüm bunlar Yengeçin konularıdır.

Duyguların lisanını çok akıcı bir şekilde konuşması, iç dünyasının zenginliği Yengeçin kaynaklarıdır. Yengeçte, subjektiflik ve duygusal yoğunluk sonuna kadar açıktır. Stratejisi korunmaktır. Yengeç kabuğunda saklanıp veya içine kapanıp güç toplayarak bu iç süreçlerini korumak zorundadır. Şefkat ve ilgi Yengeçin kendini koruma güdüsünden daha güçlü özellikleridir.

devamı için tıklayınız ==>> : Yengeç Burcu Uyumu


ASLAN BURCU BURC UYUMU


İçsel durumunun dışsal sembollerini yaratmak. Sıcak, özgüvenli ve kendini ifade eden bir tarzda dünyaya ait olduğunu hissetmek Aslanın konularıdır.

Yaratıcılık, tiyatrosallık, yaşam şevki: sevgi ve beğeni toplayan bir performansın tüm unsurları Aslanın kaynaklarını oluşturur. Bütün geleneksel yaratıcılık alanları Aslanın içsel dünyasını dışarı çıkarma kanallarıdır. Oyunculuk, dans, hikaye anlatma, övgü alışverişi, hepsi de Aslanın patikasında bulunur. Aslan dolaysız bir yaratıcı kulvar seçtiğinde daha iyi parlar. Sahnede olmak, dikkat çekmek için güçlü bir istek söz konusudur.

devamı için tıklayınız ==>> : Aslan Burcu Uyumu


BAŞAK BURCU BURC UYUMU


Kendi potansiyellerinin en üst, en arıtılmış düzeyine çıkmaktır. Hangi doruğa ulaşırsa ulaşsın hedefi daha yukarıdır. Saflık, doyum, anlam içerme, zor işler ve ulaşılması zor hedefler Başakın konularıdır.

Başakın ana kaynağı kişisel dönüşüme (transformasyona) duyduğu açlık ve mükemmellik duygusudur.

devamı için tıklayınız ==>> : Başak Burcu Uyumu


TERAZİ BURCU BURC UYUMU


Her sağlıklı Terazi davranışının altında -bilinçli veya bilinçsiz- sakinleşmek amacı yatar. Gerilimi atmak, ortayı bulmak, sinirleri yatıştırmak için Terazi adım adım hedefe doğru harekete geçer.

Terazinin kaynağı paradoks ve ikileme karşı yüksek toleransıdır. Tüm bütünlerin birbirini tamamlayan yarımlardan oluştuğunun bilincinde olmasıdır. Terazi her konunun iki yönünü de tartar. Karşıt felsefeler, karşıt seçenekler - hepsini kabul eder. Ortayı arar ve dengeyi orada bulur.

devamı için tıklayınız ==>> : Terazi Burcu Uyumu

AKREP BURCU BURC UYUMU


Bütün sahteciliği yok edip, korkunun duvarları arasında saklananları açığa çıkarmak.

Rahatlatıcı her yalanı, yatıştırıcı her yarı-doğruyu, her sahte pembe tabloyu bozmaya, kendini tanımaya kesin bir şekilde kararlı ve keskin bir akıl. Bunlar Akrepin kaynaklarıdır. İçgüdüsel olarak kuşkucudur. Ne görürsem göreyim, gerçek bundan fazladır. Akrep bu içsel yolculukta gölgelerin kapanına düşmezse araştırarak, hissederek içsel araziyi algılayarak olgunlaşır ve derinleşir.

devamı için tıklayınız ==>> : Akrep Burcu Uyumu


YAY BURCU BURC UYUMU


Yay’ın düşüncesi hayatımızın görünürdeki tüm gelişigüzelliğinin arkasında müthiş bir Düzen olduğuna güvenmektir. Bu düzenin anahtarını deneyimle, araştırmayla, günlük yaşamın akıl köreltici kalıplarını kırmaya istekli olmakla bulur. Değişik düşünce biçimlerine açık kalma ihtiyacında olan Yayın bunun için seçebileceği yöntemlerden biri yolculuktur. Böylelikle kendisininkinin dışında kalan kültürlerle gönüllü, açıkkalpli ilişkiler geliştirilebilir. Esas düşüncesi hem iç, hem de dış dünyanın ufuklarını genişletmektir.

devamı için tıklayınız ==>> : Yay Burcu Uyumu


OĞLAK BURCU BURC UYUMU


Oğlak toplum içindeki yerini oluşturabilmek için yenilgiler, belirsizlikler, küçük kazançlarla geçen uzun zamanlar ve engellerle karşılaşır. Baskılara dayanabilmek için iki kaynağa sahiptir: sabır ve öz disiplin. Diğer burçların aksine, o bekleyebilir. Kararını verdikten sonra, baskılara aldırmadan rotasını çizer. Hedefe erişmek için doğal duyguların kontrol edilmesi ve yönlendirilmesi gerekir. Sakıncalı olan bunların tümüyle bastırılabilir olmasıdır. Oğlakın diğer kaynağı içgüdüsel pratikliktir. Hayallerin hayatındaki yeri o hayallerin gerçekleşebilmesi olasılığına bağlıdır. En üstün anlamda zirveye tırmanmak ister. Kendisine saygısı zaten vardır ve kim olduğunu bilmektedir.

devamı için tıklayınız ==>> : Oğlak Burcu Uyumu

KOVA BURCU BURC UYUMU


Kovanın kaynağı dehası ve inatçılığıdır. Deha yeniyi öğretilmeyen yollarla düşünebilme yeteneğidir. Ve Kova bu yetenekle donatılmıştır. Farklı düşünür. Ana akım dışındaki düşünce alanları onu mıknatıs gibi çeker. En ölümcül düşmanı kabile içgüdüsüdür. Kova pederşahi hiyerarşilere karşı içgüdüsel bir güvensizlikle doğar.

Tek stratejisi taviz vermeden kişisel özgürlüğünü ve bireyliğini korumaktır. Kova kimse onunla aynı fikirde olmasa bile, seçimlerinin doğru olduğundan emindir. Kendisine doğru uzanmış suçlayıcı parmaklara inatçılığı ile karşı durur.

devamı için tıklayınız ==>> : Kova Burcu Uyumu

BALIK BURCU BURC UYUMU


Balık yaşamın dramaları karşısında kendini aşma, esinlenme ve sükunet deneyimleme yönümüzü temsil eder. Balık burcu ruhsal deneyimler yaşamak, fizikötesi dünyalara ulaşmak veya bir hapishane gibi gördüğü bedeninin sınırlarından kurtulmak için büyük istek duyar.

devamı için tıklayınız ==>> : Balık Burcu Uyumu